Kategorie

Płacę przez PayU

Lista produktów wg producentów Tuloko

TULOKO to nowa marka akcesoriów dla dzieci na polskim rynku. Wymyślona została przez dwie zaprzyjaŸźnione rodziny, które często razem podróżują.


Wspólne doświadczenia i przygody pozwoliły nam starannie przemyśleć i stworzyć w pełni funkcjonalne produkty, które przydają się dla dzieci oraz ich aktywnych rodziców. Podróżowanie z dziećmi bywa męczące – każdy z rodziców doskonale o tym wie.


Wybieramy różne środki transportu: samolot, samochód, autokar lub pociąg. W każdym przypadku problem pozostaje ten sam – jak zająć nasze dziecko, żeby podróż aż tak bardzo mu się nie dłużyła i żebyśmy mogli bezstresowo dotrzeć do celu.


Wspólna zabawa w zgadywanki, gry planszowe, puzzle, książeczki a może filmy z ulubionymi bajkami lub multimedialne gry edukacyjne?


Oferujemy produkty, które mają ułatwić nam życie, a naszym dzieciom zapewnić wygodę i możliwość zabawy. Stawiamy na funkcjonalność i proste wzornictwo.


Wszystkie nasze produkty wykonane są z bezpiecznych materiałów, w tym z miękkiej pianki, co powoduje, że są bezpieczne pod kątem nagłych i niespodziewanych zdarzeń podczas podróży.


Nasze wszystkie pomysły na produkty realizujemy w 100% w Polsce. Podczas produkcji kładziemy duży nacisk na jakość wykonania.