Kategorie

Płacę przez PayU

Lista produktów wg producentów FUNuniversity

Funiversity zostało stworzone, aby pokazać dzieciom w wieku 3-12 lat fascynujący świat nauki. Chcemy przyczynić się do rozwijania ich wyobraźni i ciekawości poprzez interaktywne i pełne zabawy programy edukacyjne. To podczas naszych zajęć dzieci dowiedzą się między innymi czym jest ELEKTRYCZNOŚĆ, jak powstał KOSMOS, co to są ATOMY oraz że dziewięciometrowy stegozaur posiadał MÓZG wielkości orzecha włoskiego.


Być może dzięki naszym zajęciom dzieci zaczną iść śladami Einsteina, Newtona czy Kopernika. W każdym dziecku kryje się geniusz, a do odkrycia zostało przecież tak wiele!

Nasza oferta składa się z pokazów specjalnych oraz urodzinowych dla dzieci, a także warsztatów naukowych prowadzonych w domach kultury, przedszkolach i szkołach podstawowych. Zajęcia prowadzone są na podstawie scenariuszy specjalnie dostosowanych do wieku dzieci, podczas których zamieniają się one w małych, czasem szalonych naukowców. Doskonale przygotowują przedszkolaki do zajęć szkolnych oraz poszerzają wiedzę uczniów szkół podstawowych.