Kategorie

Płacę przez PayU

Lista produktów wg producentów Flipper

Flipper to oryginalny wynalazek . Od momentu wprowadzenia na rynek w 1999 roku, Flipper zachwycił ludzi na całym świecie swoją innowacyjnością i prostotą. Flippery są obecnie sprzedawane na całym świecie i są chronione wieloma patentami na głównych rynkach w Ameryce, Europie i Azji. Flipper jest połączeniem miłości, pracy i poświęcenia. Wspierając oryginalne wzornictwo, wspierasz naszą misję, aby tworzyć lepsze rozwiązania i wywoływać uśmiech na świecie.


Większości wydaje się, że aby otworzyć lub zamknąć coś automatycznie, to coś musi mieć sprężyny, czujniki lub jakiś napęd. Flipper nie ma żadnego z tych elementów. Jak więc działa? Sekret tkwi w zintegrowanym zawiasie. Lata pracy i rozwoju doprowadziły do stworzenia produktu, który prezentujemy Państu dziś – prosty innowacyjny produkt, który umili początek dnia.


Wierzymy, że mycie zębów może być bardziej interesujące niż nam się wydaje. Chcemy cię rozweselić każdego ranka. Flipper występuje w wielu zachwycających wzorach, tak aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Także rozpocznij swój dzień z uśmiechem.