Kategorie

Płacę przez PayU

Lista produktów wg producentów La Millou

La Millou jest polską, modną marką dziecięcą działającą na rynku ponad 5 lata. Zaspokaja gusta najbardziej wymagających klientów dzięki niebanalnym wzorom i zestawieniom kolorystycznym. Głównym przedmiotem działalności firmy jest produkcja i dystrybucja wyjątkowych kocyków i innych akcesoriów dla dzieci i niemowląt. To, co wyróżnia La Millou spośród innych marek dostępnych na rynku, to najwyższa jakość oraz wyjątkowy design – niebanalne wzory i odważne kolory tkanin. 


Cały asortyment projektowany i produkowany jest w Polsce. Wszystkie materiały, jak również elementy wykończeniowe, posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty, a technika wykonania poszczególnych produktów gwarantuje bezpieczeństwo ich użytkowania przez dzieci już od momentu narodzin. Szczególną dbałość o jakość produktów marki La Millou doceniają klienci w Polsce, a także za granicą.


La Millou współpracuje ze znanymi aktorkami: Magdaleną Różczką, Anną Muchą i Katarzyną Zielińską, a ze współpracy tej wynikają kolejne piękne wzory produktów.

Produktów na stronie