Marka Corolle powstała we Francji ponad 30 lat temu. Lalki Corolle są zaprojektowane z wielką uwagą i dbałością o szczegóły.
Lalki zachęcają dzieci do odkrywania różnych nowych ról, pobudzają wyobraźnię, rozbudzają marzenia i towarzyszą w codziennej zabawie.
Lalki Corolle są niezwykle miłe w dotyku, pięknie pachną wanilią, posiadają naturalnie wyglądające włosy i piękne ubranka. Ponieważ dzieci często mocno okazują swoje przywiązanie do zabawek, lalki są bardzo porządnie wykonane, tak aby wytrzymać nawet najmocniejsze przytulanie i najróżniejsze zabawy. Wszystko to pomaga zrozumieć dlaczego od momentu powstania marki Corolle, cieszy się ona uznaniem dzieci, rodziców i ekspertów. Potwierdzeniem tego jest również wiele nagród jakie otrzymały produkty Corolle na przestrzeni kilkudziesięciu lat.
Do kolekcji Corolle co roku wprowadzane są nowe lalki, akcesoria i zgodne z najnowszymi trendami ubranka. Są również rzeczy które nigdy się nie zmienią – jakość, dbałość o najdrobniejsze szczegóły wszystkich produktów i niezwykłe wzornictwo. Producent oferuje lalki i akcesoria dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Corolle: Łóżeczko z przewijakiem 2w1 dla lalki do 42cm

189,00 
Łóżeczko z przewijakiem 2w1 W swojej ofercie francuska marka Corolle posiada nie tylko piękne i pachnące wanilią lalki, ale również

COROLLE: bobas mini calin 20cm żółty

49,00 
Znane i lubiane przez dzieci bobasy z serii Calin marki Corolle, tym razem w wersji mini, czyli 20cm. Jak wszystkie

Corolle: zabawka do wózka

45,00 
Wielofunkcyjna zawieszka do wózka, fotelika lub łóżeczka. Różne kolory, faktury materiałów oraz funkcja wibracji, a wszystko to w niezwykle subtelnych