ZWROTY

Zgodnie z obowiązującymi przepisami kupujący może dokonać zwrotu bez podania przyczyny w nieprzekraczalnym terminie 14 dni od otrzymania przesyłki.

Podstawowym warunkiem wymiany jak i zwrotu towaru jest jego idealny stan. Jakiekolwiek ślady użytkowania towaru uniemożliwiają wymianę bądź zwrot. Zerwanie/uszkodzenie metek dołączonych do towaru skutkuje brakiem możliwości zwrotu i wymiany towaru.

Zwrotu lub wymiany można dokonać także w naszym salonie stacjonarnym w Warszawie, wtedy też możliwy jest zwrot gotówki na miejscu.

Zwrotów płatności dokonujemy w ciągu 14 dni roboczych liczonych od momentu odebrania przez sklep paczki. Zwrot pieniędzy dokonywany jest tą samą metodą płatności, której użyto podczas zamówienia.

Zwroty należy kierować na poniższy adres:

Sklep Piccolo Tesoro

ul. Sprawna 38A

03-147 Warszawa

Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych do nas za pobraniem. Koszt zwrotu ponosi kupujący.

REKLAMACJE

W przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, masz prawo reklamować go. By złożyć reklamację należy wysłać na adres sklep@piccolotesoro.pl maila zawierającego:

  • imię, nazwisko
  • numer zamówienia
  • kiedy została stwierdzona wada
  • wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację
  • zdjęcie lub filmik obrazujące uszkodzenie

Rozpatrzenie Twojej reklamacji (ustosunkowanie się do niej) nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas zgłoszenia. Po przyjęciu zgłoszenia, jeśli będzie taka potrzeba odbierzemy od Ciebie towar.