Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

RoomMates

loadingRoomMates to znakomitej jakości naklejki dekoracyjne do wielokrotnego naklejania, którymi w kilka chwil udekorujesz swój DOM, biuro lub mieszkanie. Można je z łatwością nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić puste, monotonne ściany, w niczym nie ograniczając Twojej wyobraźni. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach… W szerokiej gamie produktów znajdziesz bezpieczne dekoracje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

ROOMMATES: jelonek xl Naklejki wielokrotnego użytku

59,00 
Nadaj niepowtarzalny wygląd  swoim ścianom dzięki tym ślicznym naklejkom przedstawiającym urocze jelonki z serii Zutano! Naklejki są łatwe do zastosowania.

ROOMMATES: MORZE Naklejki wielokrotnego użytku

54,00 
Na dnie pięknego morza znajduje się magiczny świat, a w nim pod rządami króla Ośmiornicy wesołe życie wiodą kolorowe ryby.

ROOMMATES: konie Naklejki wielokrotnego użytku

58,00 
Zestaw składa się z kilku koni, jeźdźców, serc, podków oraz zwrotów. Zabawne wzory w delikatnych dziewczęcych odcieniach różu, fioletu i

ROOMMATES: dinozaur xl Naklejka wielokrotnego użytku

49,00 
Candice Olson (znana stylistka wnętrz) wie co dzieci lubią najbardziej, dlatego zaprojektowała ogromnego dinozaura Rexa. Jest tak realistyczny (ale nie